Hizmetlerimiz

Inova Medya olarak verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Web Tasarım/Yazılım

Çağdaş ve yenilikçi tasarımlar ile firmanızı en iyi şekilde yansıtacağınız web siteleri yapıyoruz. Geliştirdiğimiz web sayfaları her cihaza uygun(responsive) olarak geliştirilmektedir.

Mobil Uygulama

IOS ve Android platformlarının yanı sıra cross platformları da kullanarak daha az maliyetle hem App Store da hem de Android Market de yerinizi alın.

Kurumsal Kimlik

Firmanızın kuruluşunda olmazsa olmazlarınızdan olan logo, kartvizit, katalog vb. tüm ihtiyaçlarınızı firmanızı en iyi yansıtacak şekilde tasarlıyoruz.

Grafik Tasarımı

Yaratıcı ekibimiz ile firmanıza özel tasarımlar geliştiriyor, dijital ve basılı mecralarda kullanılabilir formata getiriyoruz.

Firmaya Özel Proje

Yazılım alanında geliştirmek istediğiniz projeleriniz için, hem tasarım hem yazılım hem de yönetim anlamında size destek veriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanızı dijital ortamda tanıtmak, satış ve marka bilinirliğini arttırmak için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. Fotoğraf çekimi, video çekimi ve montajı ile kaliteli içerikler üretip beğeni ve takipçi sayınızı arttırıyoruz.